Rodinný kemp U Tomášků Vám nabízí příjemné prožití Vaší dovolené či prázdnin...

Vítejte

Rodinný kemp U Tomášků Vám nabízí příjemné prožití Vaší dovolené či prázdnin přímo v CHKO Třeboňsko u Staňkovského rybníka v obci Staňkov nedaleko Chlumu u Třeboně (cca 3 km).

Jižní Čechy jsou jednou
z nejoblíbenějších turistických oblastí České republiky. Nespočet rybníků, jehličnaté lesy, nenarušená a čistá příroda, nádherná města a půvabné vesničky, lidová architektura, skvostné zámky, impozantní hrady… Našli bychom ještě mnoho tváří této rozmanité
a překrásné krajiny, která doslova svádí ke koupání, rybaření, k procházkám
a k vyjížďkám na kolech.

Půjčovna

Letní počasí, které vládne na Staňkově, je skvělou příležitostí k projížďkám po klidných vodách rybníka.
Nejen že si odpočinete, ale navíc se báječně opálíte. Z nabídky naší půjčovny si vybere opravdu každý.

Nově půjčujeme paddleboardy!

Užijte si zábavu se svými přáteli na čtyřmístných plastových italských šlapadlech!
Vaše děti zejména ocení šlapadla se skluzavkami či skokánkem, kde mohou zažít trochu toho správného adrenalinu. Možná ale také uvítáte pohodlnou plavbu na lodi s elektromotorem, jehož ovládání každý zvládne. Mladé páry mohou podniknout romantickou projížďku na pramici, která stejně tak dobře poslouží i rybářům. Pro správné vodáky zde nechybí ani kánoe a kajaky.

Mimo sezónu (do 20. 6. a pak od 1. 9.) mohou zájemci kontaktovat pana Jiřího Tomáška, nejlépe na telefonním čísle +420 606 507 244 (příp. +420 721 090 050 nebo pevná). Při zapůjčení jakéhokoli plavidla obdržíte 20 % slevu. Pro rybáře je zavedena speciální nabídka – dlouhodobý pronájem pramice.

Při pěkném počasí během letních prázdnin přijímáme z důvodu velkého zájmu o šlapadla, kánoe a loď s elektromotorem rezervace den dopředu. Rezervaci lze provést přímo na místě.